Powitaj wiosnę z JOGĄ!

Lipowy Dom, 21-24 marca 2013

Zapraszam Cię na wiosenny, energetyzujący weekend na Mazury!

Oczyścimy

wnętrze zdrowym oddechem, naturalnym ruchem, lekkim pożywieniem i optymistycznymi myślami.

Nacieszymy

oczy pięknem przyrody, a bladość skóry, osłabione włosy, no i lekki nadbagaż ciała po zimie, znikną!

Rozbudzimy

uważność i skupienie na zmysłach, by nauczyć się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej.

Przyjemna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, integrujący warsztat rozwoju osobistego pt.: „Powrót do zmysłów”, poranne medytacje, smaczne i pożywne posiłki, spokojne, ciche i lśniące czystością jezioro oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością przywrócą Ci równowagę i pełnię życia po zimowym zaspaniu!

Miejsce:
Lipowy Dom (www.lipowydom.pl) położony jest pośród morenowych pagórków, nad samym jeziorem, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wymarzone miejsce na urlop dla ceniących ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę i doskonały punkt wypadowym na wycieczki np.: do wsi Wojnowo, gdzie stoi cerkiew i dawny klasztor staroobrzędowców. W niedalekiej Ukcie można skorzystać z prawdziwej mazurskiej bani. Cały dom do naszej dyspozycji (salon z kominkiem i prywatny taras z widokiem na cudne jezioro!) Zakwaterowanie: w pokojach 2- i 3- osobowych (z łazienkami i bez).

Wyżywienie:
3 wspaniałe wegetariańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) przygotowywane przez gospodynię tak, by wspomóc organizm w wiosennym oczyszczaniu organizmu.

Program:
Różnorodny i obfitujący w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego czy sprawnościowego zawierający: 2 sesje jogi dziennie, codzienny trening rozwoju osobistego, ćwiczenia oddechowe, naukę medytacji, wykłady i filmy o jodze, zdrowym żywieniu oraz ognisko.

Inwestycja:
725 zł jedynie 650 zł przy rezerwacji miejsca do 23 lutego. W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją w czwartek (21.03) ok godz. 15:00; kończymy relaksem w niedzielę (24.03) ok. godz. 18:00.

Proponowany plan dnia:

  • 08:00-09:00 medytacja, pranajama (ćwiczenia oddechowe)
  • 09:00 owsianka
  • 10:00-12:00 asany
  • 12:30 obiad
  • 16:30-18:30 asany oraz relaks z wizualizacją
  • 19:00 kolacja
  • 20:00 warsztat rozwoju osobistego / film/ wykład/ / ognisko

Zabierz ze sobą, jeśli masz, matę do jogi, śpiwór i przepaskę na oczy.

Warsztat organizuje i poprowadzi:

Katarzyna Karczewska

Trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Uczestniczka, prezenterka, szkoleniowiec międzynarodowych konwencji, szkoleń i warsztatów. Pasjonatka jogi, terapii ruchem, oddechem i relaksem. Miłośniczka przyrody, ptaków, śpiewu i podróży.

Aktywny, wiosenny weekend w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odpręży i zachęci do życia.

Skorzystaj z okazji by pobyć z samym sobą, budzącą się przyrodą oraz by spojrzeć na codzienne problemy z dystansem.

Pojedźmy tam razem.
Serdecznie zapraszam!

Zapisy: Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 250 zł na konto Natural Motion 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584.
Tytuł przelewu: „joga lipowo” oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejsce. Wyjazd kameralny.

Kontakt: Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239,
e-mail: katarzyna[at]naturalmotion.pl