TWÓJ CZAS na wakacjach z jogą!

Odzyskaj siebie, swoje życie i spokój 🙂

4-10 sierpnia 2013, Lipowy Dom

Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd z sobą samym, jogą i latem!

Ten wakacyjny tydzień z jogą dostarczy Ci fenomenalnego uczucia wolności, gdyż celem warsztatu jest by przeminęło to, co w Tobie stare, zużyte i zmęczone. Czasem trzymamy się czegoś jak kotwicy zostając w dobrze znanej sobie zatoczce, a życie płynie… Warto puszczać, oddawać, po prostu BYĆ. Pozwól by odrodziła się w Tobie energia pełni życia, zgódź się by nadeszło nowe, zakiełkowało… a połączysz się z nurtem życia, z mocą istnienia. Odnajdź czas dla siebie, wdzięczność za obecność, przestrzeń dla duszy, ciszę dla oddechu.

Ciało uwolnisz od bólu i napięć, oczyścisz naturalnym dla niego ruchem, zdrowym oddechem, wspaniałym pożywieniem i odpoczynkiem na łonie oszałamiająco pięknej przyrody.

Umysł napełnisz błogością poprzez uważność, spokojny oddech, zrównoważenie emocji, odżywienie optymistyczni myślami.

Nauczysz się oddzielać rzeczywistość od wyobrażeń o niej i rozbudzać w sobie piękno życia takim jakim jest!

 

Przyjemna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, integrujący warsztat rozwoju osobistego, poranne medytacje, aromatyczne posiłki, spokojne i lśniące czystością jezioro z prywatnym pomostem, kojący szum listowia oraz obecność pozytywnych ludzi z pewnością przywrócą Ci równowagę, energię i autentyczność życia oraz pełną akceptację siebie!

Miejsce:
Lipowy Dom położony jest pośród morenowych pagórków, nad samym jeziorem, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wymarzone miejsce dla ceniących ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę oraz kąpieli w kryształowo czystym jeziorze. Doskonały punkt wypadowy na wycieczki rowerowe i spływy kajakowe np.: do Wojnowa- wsi, gdzie stoi cerkiew i dawny klasztor staroobrzędowców. A w niedalekiej Ukcie można skorzystać z prawdziwej mazurskiej bani! Cały ośrodek tylko do naszej dyspozycji, salon z kominkiem, taras z widokiem na prywatne dostępne non stop jezioro, łódź i rowery – www.lipowydom.pl

Zakwaterowanie: w pokojach 2- i 3- osobowych (z łazienkami i bez).

Wyżywienie: 3 wegetariańskie posiłki dziennie (obiad i kolacja)  przygotowywane przez gospodynię w piecu węglowym i chlebowym.

Program:
różnorodny i obfitujący w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego czy sprawnościowego, zawierający:

 • 2 sesje jogi dziennie
 • codzienny trening rozwoju osobistego
 • ćwiczenia oddechowe
 • naukę medytacji
 • wykłady i filmy o jodze
 • zdrowym żywieniu
 • oraz ognisko

Inwestycja: jedynie 1590 zł

W cenie: zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. (Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie).

Zaczynamy sesją w niedzielę (04.08) o godz. 16; kończymy obiadem w sobotę (10.08) o godz. 12:30.

Proponowany plan dnia:

 • 08:00-09:00 medytacja, pranajama (ćwiczenia oddechowe)
 • 09:00 owsianka
 • 10:00-12:00 asany
 • 12:30 obiad
 • 16:30-18:30 asany oraz relaks z wizualizacją
 • 19:00 kolacja
 • 20:00 warsztat rozwoju osobistego / film/ wykład/ / ognisko

Zabierz ze sobą, jeśli masz, matę do jogi, śpiwór i przepaskę na oczy.

Warsztat organizuje i poprowadzi: Katarzyna Karczewska

Trenerka personalna, dyplomowana i doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej, a przede wszystkim nauczycielka jogi klasycznej. Specjalizuje się w treningach profilaktycznych i prozdrowotnych. Prezenterka i szkoleniowiec międzynarodowych konwencji i warsztatów. Pasjonatka jogi, terapii ruchem, oddechem i relaksem. Miłośniczka przyrody, ptaków, śpiewu i podróży.

Ten aktywny tydzień w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odpręży i zrelaksuje.

Skorzystaj z okazji by pobyć ze swoją unikalnością oraz by spojrzeć na siebie
i codzienne problemy z dystansem.

Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Zapisy: Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę zadatku 400 zł na konto Natural Motion: 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584.

Tytuł przelewu: ‚joga lipowo’ oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejscu. Wyjazd kameralny.

Kontakt: Katarzyna Karczewska tel.: 602 384 239,
e-mail: katarzyna[at]naturalmotion.pl