Pożegnanie zimy z jogą, 7-10 marca, Lipowy Dom

Zostaw przygnębiający zimowy widok miasta i wybierz się ze mną na mazurskie pagórki! 🙂

Codzienna praktyka jogi, niezwykłe podróże w głąb siebie podczas sesji relaksacyjnych i oddechowych, poranne medytacje, wesołe spacery po okolicznych lasach (jeśli zima dopisze-na nartach biegowych!), smaczne, aromatyczne i pożywne posiłki, spokojne jezioro, cudne krajobrazy, kojąca zimowa cisza z pewnością przywrócą Ci równowagę, witalność i pogodę ducha!

Miejsce: Lipowy Dom położony jest pośród morenowych pagórków, nad samym jeziorem, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wymarzone miejsce na urlop dla ceniących ciszę, spokój i nieskażoną przyrodę i doskonały punkt wypadowym na wycieczki np.: do wsi Wojnowo, gdzie stoi cerkiew i dawny klasztor staroobrzędowców. W niedalekiej Ukcie można skorzystać z prawdziwej mazurskiej bani. Cały do naszej dyspozycji, salon z kominkiem, taras z widokiem na prywatne jezioro, doskonałe, bezludne trasy na biegówki.
Zakwaterowanie: w pokojach 2- i 3- osobowych (z łazienkami i bez)
Wyżywienie: 3 bogate wegetariańskie posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) przygotowywane przez gospodynię w piecu węglowym i chlebowym.
Program:
różnorodny i obfitujący w zajęcia dla uczestników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych w praktyce bez ograniczenia wiekowego czy sprawnościowego zawierający: 2 sesje jogi dziennie, spacer na nartach biegowych, ćwiczenia oddechowe, naukę medytacji, wykłady i filmy o jodze, zdrowym trybie życia itp.

Inwestycja: 820 zł przy rezerwacji do 31 stycznia

po tym terminie: 870 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział we wszystkich zajęciach i wykładach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zaczynamy sesją jogi w czwartek o godzinie 16:00, a kończymy kolacją w niedzielę ok godziny 17:00

Proponowany plan dnia:
08:00-09:00 medytacja, pranajama
09:00 owsianka i kawa
10:00-12:00 asany
12:30 obiad
16:30-18:30 asany oraz relaksacja
19:00 kolacja
20:00 filmy/ wykład/ rozmowy przy herbacie

Zabierz ze sobą: matę do jogi, śpiwór i narty biegowe. Jeśli ich nie posiadasz- zgłoś to na tydzień przed wyjazdem, byśmy zdążyli te sprzęty dla Ciebie zapewnić.

Aktywnie spędzone zimowe dni w spokojnym otoczeniu z pewnością Cię odprężą i zrelaksują. Skorzystaj z okazji by pobyć z samym sobą, uśpioną przyrodą oraz by spojrzeć na codzienne problemy z dystansem. Pojedźmy tam razem. Serdecznie zapraszam!

Rezerwacji dokonuje się przez wpłatę 250 zł na konto Natural Motion: 12 1140 2004 0000 3902 4853 0584
Tytuł przelewu: ‚joga lipowo’ oraz numer telefonu kontaktowego. Pozostała kwota płatna po przyjeździe na miejsce.
Wyjazd kameralny.