O mnie

Katarzyna Karczewska

„Marzenie o osobie, którą chciałbyś być, to marnowanie osoby, którą jesteś”.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, doświadczona instruktorka rekreacji ruchowej (TKKF Warszawa, Reebok University), terapii ruchem, trenerka personalna (Open Mind, Health & Fitness Idea), a przede wszystkim dyplomowana nauczycielka jogi klasycznej (Open Mind, Health & Fitness Idea).

Specjalizuje się w opartych na jodze treningach korekcyjno-rehabilitacyjnych (Pilates, zdrowy kręgosłup, sesje dla kobiet w ciąży i po porodzie). Tworzy i prowadzi także treningi profilaktyczne dla dzieci oraz prozdrowotne dla kobiet w wieku dojrzałym i seniorów.

Uczestniczka licznych międzynarodowych szkoleń, konwencji i warsztatów (z zakresu fitness i jogi) w kraju i za granicą.

Prezenterka i współszkoleniowec programu ćwiczeń dla kobiet ciężarnych „Aktywne 9 miesięcy” oraz dla matek z dziećmi w okresie niemowlęcym „Klub Aktywnej Mamy”.

Członkini kadry Open Mind, Health & Fitness Idea i szkoleniowiec w Joga Classic School.

Pasjonatka jogi, metody Feldenkraisa, form ruchu body & mind oraz różnorodnych technik relaksacyjnych i oddechowych.

Nieustannie rozwija umiejętności ciała i umysłu.

Na sesjach stawia wysoką poprzeczkę wszystkim uczestnikom zajęć dbając jednocześnie o modyfikację pozycji odpowiednio do możliwości, sprawności i wieku ćwiczących. Zwraca szczególną uwagę na precyzję prawidłowego wykonania asany/ćwiczenia, co prowadzi do wzrostu świadomości ciała i pracy z nim.

Szybko nawiązuje dobry kontakt z grupą, potrafi jasno przekazać zadania tak ruchem jak i słowem, więc każdą pozycję wykonasz w atmosferze uważności i zrelaksowania.

Swoją pasją, spokojem, uśmiechem i zaangażowaniem wpływa na troskliwsze traktowanie ciała, uspokojenie umysłu, a co za tym idzie zdrowie i wspaniałe samopoczucie każdego z klientów!

Prywatnie miłośniczka przyrody, podróży i śpiewu, uwielbia poznawać inne kultury i nowych ludzi.